صفحه اصلی

ویژگی‌ها و امکانات

مجنتو در بسته ارائه شده شامل امکاناتی است که شما برای ایجاد، گسترش، تبلیغات و مدیریت یک فروشگاه جذاب و ریسپانسیو به آن نیاز دارید. این بسته که تقریبا از تمامی زبان‌ها، واحدهای ارزی و همچنین واحدهای مالیاتی دنیا پشتیبانی می‌کند هم اکنون در دسترس شماست.

مشاهده امکانات مجنتو

 

آسان برای گسترش فروشگاه

پیکربندی مجنتو برای رسیدن به نیازهایتان آسان است. افزونه‌های مورد نیاز خود را از بازارچه مجنتو و یا فروشگاه مجنتو فارسی تهیه کنید یا از توسعه دهندگان موجود برای به‌روزرسانی و توسعه فروشگاه خود بهره ببرید.
 

انجمن پشتیبانی

با عضویت در انجمن مجنتو فارسی می‌توانید از آخرین نسخه مجنتو فارسی، افزونه‌ها و قالب‌های معرفی شده استفاده کرده، از راهکارها و راه حل‌های موجود در انجمن بهره ببرید. همچنین می‌توانید دانش خود را با سایر کاربران انجمن به اشتراک بگذارید و به پیشرفت مجنتو کمک کنید.

مشاهده انجمن مجنتو فارسی

 

منابع آموزشی

برای آموزش و یادگیری مجنتو منابع آموزشی متعددی وجود دارد. یکی از مهم‌ترین و پرکاربردترین آن‌ها وبسایت مجنتو می باشد که مرحله به مرحله مجنتو را برای شما به تفصیل شرح داده است. این مجموعه هم اکنون به زبان انگلیسی و به صورت آنلاین در دسترس قرار دارد. همچنین می‌توانید ویدئوهای آموزشی را از شبکه آپارات مجنتو فارسی دنبال کنید.

دسترسی به منابع

 

در ارتباط باشید